Sohbet Telefon Numara

0
16
Bedava kız numaraları, internete cep telefon numarası bırakan bayanlarla tanışma siteleri
Bedava kız numaraları, internete cep telefon numarası bırakan bayanlarla tanışma siteleri

Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim Tuğçe. Tekirdağ’da yaşıyorum. Gerçekten beni sevecek bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Çok uzun zamandır yalnızım. Bu durumdan da sıkıldım. Artık ben de beni seven, beni anlayan, beni koruyup kollayacak ve bana sahip çıkacak biriyle tanışmak istiyorum.26 yaşındayım. Daha önce İstanbul’da Atatürk havaalanında ya hizmetleri hos test olarak çalışıyordum. Sonrasında kendi işimi kurdum. Bu yüzden de Tekirdağ yerleştim. Ailem zaten Tekirdağdaydı. Ben de kendime ait bir işletme kurunca doğal olarak aileme ihtiyaç duydum. Onların desteğiyle gerçekten çok genç yaşta güzel yerlere geldim. Aylık konusu gerçekten insanlar için çok önemli. Eğer sağlam bir aileniz varsa hayatınızda her şey sürekli olarak yolunda gidiyor. Ben ailemin kıymetini gerçekten çok iyi anladım.

Hayatımız boyunca her zaman sırtımızı yaslayabileceğimiz, gerçekten güvenebileceğimiz birilerini arıyoruz. Bunları sürekli arkadaş çevresi içerisinde arıyoruz. Ancak aslında yanımızda olması gereken, ihtiyaç duyduğumuz kişiler bu doğduğumuzdan beri yanımızda olan insanlar. İşte bizler bu ayrımı yapma konusunda gerçekten çok zorlanıyoruz. Ancak bunun farkına vardıktan sonra gerçekten her şeyin ne kadar boş olduğunun farkına varıyorsun. benim daha önce de bir çok kere sevgilim, erkek arkadaşım oldu. Ancak ben hiçbirinde bu aile sıcaklığını, bu güveni göremedim ve yaşayamadım. Bu yüzden ilişkilerim hiçbir zaman uzun sürmedi ya da ciddileşmedi. Sonuçta ben gerçekten beni mutlu edecek, huzur bulmamı sağlayacak, gerçekten her zaman, her koşulda yanımda olacak ve beni gerçekten düşünecek bir erkek arkadaş, sevgili bulmak istiyorum.

İnsanlar genellikle çıkarları için karşılarındaki kişiyi kullanmaya çok alışmış durumdalar. Bu yüzden de konu gerçekten birini sevmeye geldiğinde herkezin rengi çok fazla değişiyor. Ben bu tarz olaylara çok ama çok karşıyım. Bir insanı seviyorsan sevdiğini belli edersin sevmiyorsan da sevmediğin belli edersin. Aslında olay bu kadar basittir. İnsanlar nedense sırf kendi çıkarları uğruna karşılarındaki kişilerin ne duygularını ne düşüncelerine de başka hiçbir şeyleri düşünmüyorlar. daha önce beni hiç umursamayan, umrunda olmadığım insanlara bakıyorum da ben bir meslek sahibi olduktan sonra, kendi işimin başına geçtikten sonra bir anda herkes bana iyilik meleği kesildi. Buda insanların gerçekten iç yüzü.

Hatta daha öncesinde beni defalarca aldatmış olan niye yok benden hoşlanmadığını yüzüme karşı söylemiş olan ve benden nefret ettiğini söylemiş olan insan bile benimle evlenmeyi düşünüyor. Gerçekten insanlara güvenmek konusunda problem yaşıyorum şu an. Ben gerçekten dürüst bir erkek arkadaş arıyorum. Lütfen ama lütfen benim için tek önemli olan şey dürüstlük. Geri kalan her şey, bütün problemler bir şekilde çözülür. Ancak Özlük olmazsa hiçbir şey çözülemez. Aksine her şey daha da kötüye gitmeye devam eder.

Bu yüzden ben sadık olabilecek, bir kadına neler yapması gerektiğini, nasıl davranması gerektiğini bilen tecrübeli bir erkek arıyorum. Ben yaşıtlarıma göre her zaman çok olgun olmuş bir kadınım. Bu lise döneminde de böyleydi, üniversite döneminde de böyleydi. Şu anda da hiçbir şey değişmedi. Erken yaşta ticarete atıldım için tabii ki olgunluğumda üstüne katladı. Bu yüzden yaş olarak benden ne kadar büyük olursa karşındaki kişi o kadar güzel ve rahat şekilde ilişkimizi yürütebiliriz diye düşünüyorum. Birbirimizi anlayabileceğimiz bir ilişkiye sahip olmak istiyorum. Bu yüzden dinlemesini bilen, konuşmasını bilen herhangi bir ortamda kendini ya da beni küçük düşürmeyecek bir hayat arkadaşı, bir dost bulmak istiyorum. Şu anda evlilik düşünmüyorum. Yalnızca arkadaş arıyorum. Bunuda belirteyim ki sonrasında sorun olmasın.

Ücretsiz Kız Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Türbanlı bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, hayat arkadaşı arayan, sevgili arayan güzel ve olgun kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, koca arayan kadın iletişim numaraları gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz olarak ve Üyeliksiz olarak hizmet veren bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sizlerde eğer ki kendinize kız arkadaş bulmaya, sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey istemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirmek ve sizi anlayan bir hayat arkadaşı ile hayatınızın geri kalan kısmını mutlu, huzurlu bir şekilde devam etmek olacaktır.

Yalnızlık kesinlikle biz insanlara göre bir şey değil sevgili arkadaşlar. Her ne kadar yorulduğum zamanlarda yalnızlık güzel bir şey gibi gelsede çok uzun sürdüğü zaman gerçekten psikolojimiz de, manevi anlamda bizlerde çok ciddi problemler yaratabilir. O yüzden hani derler ya her şeyin fazlası zarar diye… İşte yalnızlığında fazlası çok zarar arkadaşlar. Eminim sizlerde hayatınızın belli bir dönemini yalnız olarak geçirdiniz. Bu yalnızlığımıza da bir an önce son vermek için sitemize giriş yaptınız. Gerçekten çok doğru bir seçim yaptığınızı söylemek istiyorum arkadaşlar. Ancak şunu unutmayın ki gönül işleri konusunda ne kadar çok acele ederseniz yanılma şansınız da o kadar çok artırırsınız. Doğru insanı bulamadıktan sonra sevgili bulmanızın hiçbir anlamı yok.

Olgun Dul Bayan Cep No

Dul bayanlarla tanışma, zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma, sevgili arayan, dost arayan zengin ve yaşlı kadınlar, evlenmek isteyen, koca arayan evlenmiş boşanmış dul kadınlar cep telefon numaraları gibi farklı kategorilerimiz de bulunuyor arkadaşlar. Bu kategoriler içerisinde kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bütün kategorilere giriş yapabilir, böylelikle gerçekten hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğumuz için de içiniz rahat olsun sevgili arkadaşlar. Bu sitede kimseye mesaj göndermek için ya da biriyle tanışabilmek için hiçbir yere para ödemesi tek yok. Tamamen ücretsiz, herkesin dilediği gibi kullanabileceği bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz.

Tek amacımız Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun gerçekten kendini yalnız hisseden, gerçekten kendine uygun bir sevgili, bir kız arkadaş bulmak isteyen herkesin dilediği gibi istemi sesini arama yapmasıdır. Yalnızlığı gerçekten sadece yaşayanlar bilir. Uzun sürdüğü zaman ne kadar kötü olduğunu heleki bir de evde yalnız başınıza yaşıyorsanız insan ne kadar çok çileden çıkartabileceğim gerçekten sadece yaşayan insanlar anlayabilir. Ben de bu siteye uzun süren bir yalnızlık döneminde iken açmaya karar verdim. Çünkü biliyordum ki benim gibi yalnız hisseden, bir an önce kendine uygun bir sevgili, kız arkadaş bulmak isteyen insanların sayısı çok fazladır. İşte bu yüzden bu siteyi açtım ve şu anda Türkiye’nin bir numaralı arkadaşlık ve evlilik sitesi haline geldim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here