Whatsapp Bayan Sohbet

0
7
WhatsApp oldun kız numaraları, ücretsiz WhatsApp bayan arkadaş ilanları, sevgili arayan genç ve güzel kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları
WhatsApp oldun kız numaraları, ücretsiz WhatsApp bayan arkadaş ilanları, sevgili arayan genç ve güzel kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları

Samimi, Güzel Kalpli Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim cemile. 30 yaşında olgun bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Evlilik düşünmüyorum. Ciddi ilişkilerim tabii ki de oldu. Ancak hiçbiriyle gerçekten istediğim gibi bir düzen oturtamadığım için evlilik hayal etmedim. Evlilik bana gerçekten çok zor geliyor. İnsanlar evliliği çocuk oyuncağı gibi görüyorlar gerçekten. Ancak ben öyle olmadığını biliyorum. Bu yüzden de evlilik gibi konularda gerçekten hiçbir zaman sıcak olamadım. Evlenen insanlara da baktığım zaman neredeyse hepsinin çok pişman olduğunu gördüm. Bunun yanı sıra benim ailemin de evlilik hayat gerçekten çok kötüydü. Sürekli bir mutsuzluk ve sıkıntı içerisindelersi. Bu sebeplerden dolayı evlilikten inanılmaz derecede sogudum.

İnsanlar evlenmeden de mutlu olabilirler diye düşünüyorum. Sonuçta kimse için evlilik şart değil. İnsanlar genellikle toplum ne der, insanlar hakkımızda ne konuşurlar diye evleniyolar diye düşünüyorum. Çünkü ben ailesinden uzakta yaşayan, aile faktörünü hayatından çıkartmış ve erkek arkadaşıyla, sevgilisiyle birlikte yaşayan ve çok mutlu olan insanlar gördüm. Onun yanı sıra ailesi istediği için evlenen, toplum baskılarına dayanamayan ve mutsuz olan bir çok evli insan da gördüm. Gerçekten insanların lafları için ya da insanların ne düşündüğü için kendi hayatını karartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

İstanbul’da yalnız yaşıyorum. Güzel bir kariyerim var. Ailem Mersin’de yaşıyor. Yaz aylarında iki ya da üç haftalığına ailemin yanına gidiyorum. Ben ailemle gerçekten çok güzel bir ilişkiye sahibim. Ailem beni hiçbir şey için zorlamaz, hiçbir şey için sıkıştırmaz. Bu yüzden de rahatlıkla birlikte yaşayabileceğim, güzel zaman geçirebileceğim bir erkek arkadaş, sevgili arayabiliyorum. Aile gerçekten çok önemli bir konu. Ben normalde yalnızlığı çok seven bir insanım. Özellikle de etrafınızda kafa dengi bir insan bulamadığınız zaman yalnızlık gerçekten çok güzel oluyor.

Ben bunu bilincinde olan bir insanım. Bu yüzden de erkek arkadaş bulmak için ya da sevgili bulmak için hiçbir zaman acele etmedim. Benim için önemli olan tek şey gerçekten güzel zaman geçirip mutlu olabileceğim, beni seven, bana değer veren birini bulmak. Tabii ki de günümüzde artık insanlar aşırı karaktersiz olmuş durumdalar. Bu yüzden zaten düzgün insan bulmak neredeyse imkansız diyebilirim. Çok fazla erkek arkadaşım oldu, çok fazla insan tanıdım. Ancak hiçbirinde gerçekten tam anlamıyla bir samimiyet, güzel bir kalp göremedim.

Bu tarz sebepler de tabii ki beni her zaman yalnızlığa itti. Ancak artık biraz yalnızlıktan sıkıldım. Bu yüzden bu sitede ben de şansımı denemek istiyorum. Belki gerçekten güzel kalpli, temiz bir insana denk gelebilirim. Karşımdaki insanın olgun olması gerçekten benim için çok önemli. Özellikle ikili ilişkilerde birbirini tamamlayabilmek, problemler karşısında, sıkıntılar karşısında birbirini anlayışla karşılayabilmek için gerçekten iki tarafta olgun olmalı. Şahsen ben bu şekilde düşünüyorum. Bu yüzden yaş olarak küçük olmayan, gerçekten aklı başında, kendini bilen birini hayatıma almayı tercih ederim.

Benim tek istediğim karşımdaki erkeğin de bakımlı olması. Çünkü bazı erkekler gerçekten kendilerine hiç bakmıyorlar. Ben bu tarz erkeklerden pek hoşlanmıyorum. Sonuçta erkekte olsan bakımlı olman gerekiyor. Parfüm kullanan, kişisel temizliğine ve hijyenine dikkat eden, güzel kokan erkeklere bayılıyorum. Bunun haricinde hiçbir kriterim ya da takıntım bulunmuyor. Ben de gerçekten çok bakımlı bir kadınım. Zaten kadın dediğin erkekten çok daha bakımlı olmalı diye düşünüyorum. Bu yüzden ben her zaman kendime çok dikkat ediyorum. Kısacası ben böyle bir insanım. Umarım gerçekten beni anlayan, beni tamamlayan biri karşıma çıkar. Çünkü gerçekten artık ben de güzel bir ilişki sahibi olmayı hak ediyorum diye düşünüyorum.

Dul Bayan Whatsapp Görüntülü Chat

Ücretsiz WhatsApp kız numaraları, sevgili arayan olgun bayan numaraları, erkek arkadaş arayan, hayat arkadaşı arayan olgun dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık, hayat arkadaşı arayan zengin ve yaşlı bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok farklı kategori içerisinde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz insanların arkadaş bulabilmeleri için, sevgili bulabilmeleri için açılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sizde kendinize kız arkadaş bulmaya, sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız kesinlikle bu sitede aramalarınızı yapmalısınız.

Tam anlamıyla faydalı bir arkadaşlık sitesi olduğumuzu unutmayın. Herkesin birbirinden farklı arayışları var ve herkes farklı bölgelerde ikamet ediyor. Burada önemli olan şey sitemizin bütün Türkiye’ye yayılmış olan bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olmasıdır arkadaşlar. Bu sayede isteyen herkes dilediği gibi kız arkadaş, sevgili bulabiliyorsunuz. Eminim ki sizlerde sitemiz içerisinde zaman geçirdikçe çok rahat, hızlı ve pratik bir şekilde kendinize uygun sevgili bulabileceksiniz.

Türbanlı, Çarşaflı Kapalı Kızlarla Whatsapp Tanışma

Herkesin farklı bir yaşam tarzı, farklı düşünce yapısı, farklı yetiştirilme tarzı vardır arkadaşlar. Bunu zaten sitemiz içerisinde göreceksiniz ki herkes farklı geçmişlere sahip, farklı yetiştirme tarzlarına sahiptir. Burada eğer sevgili arıyorsanız ya da evlenecek eş arıyorsanız yapmanız gereken tek şey nasıl bir sevgili aradığınızı, nasıl bir insanla uyum sağlayabileceğinize karar vermek olacaktır. Çünkü emin olun ki aynı sizler gibi yalnızlık çeken, bir an önce kendine uygun bir kız arkadaş, sevgili bulmak isteyen çok fazla kadın ve erkek arkadaşımız bu sitede bulunuyor. Gerçekten yalnızlık çeken, artık Bu yalnızlığına son vermek isteyen, bir an önce kendine uygun sevgili bulmak isteyen bütün bayan arkadaşlarımızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, sohbet edebilirsiniz. Sitemizdeki tek şartımız, tek kriterimiz gerçekten yalnızlık çeken biri olmanız.

Yalnızlık ilk başta çok güzel görünse de, insanlara iyi gelsede ilerleyen zamanlarda yalnızlık gerçekten o kadar da güzel bir şey olmuyor. Hani derler ya her şeyin fazlası zarar diye Buda aynı o hesap arkadaşlar. Eğer çok uzun süre yalnız kalırsanız belli bir süre sonra mutsuz olmaya, sıkıntı yaşamaya başlarsınız. Bu yüzden yalnızlığı deminde, ayarında bırakmak gerekiyor. Şu anda burada olduğunuza göre zaten sizde artık yalnızlığınıza son vermek, hayatınızı düzgün, güzel bir insan ile birleştirmek istiyorsunuz demektir. Gerçekten bu konuda olmanız gereken yerdesiniz. Bundan emin olabilirsiniz.

Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemiz oldukça geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğundan dolayı her yaş grubundan bayan arkadaş, sevgili bulabiliyorsunuz tabii ki. Baz erkekler kendilerinden yaş olarak küçük kadınlardan hoşlanırlarken bazıları ise daha olgun, daha büyük kadınlardan hoşlanıyorlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta. Bu nedenle sizin nasıl bir hayat arkadaşı, nasıl bir sevgili aradığınız konusu da tamamen size kalmıştır. Bu konuda özgür iradeye sahipsiniz. Yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek ve onlarla tanışmak olacaktır.

Sitemize ilan gönderen bütün bayan arkadaşlarımız sizlerden gelen mesajları bekliyor arkadaşlar. Ancak şunu unutmayın ki bayan arkadaşlarımızı ikna etmeniz, onları etkilemeniz gerekiyor. Sonuçta hiçbir kadın kendini etkilemeyen, hoşlanmadığı insanla sevgili olmaz. Bu sebepten dolayı da karşınızdaki bayana ne kadar dürüst ve olgun yaklaşırsanız eminimki karşınızdaki insandan çok olumlu şekilde geri dönüş alırsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here