Yabancı Evlilik Siteleri

0
216
Yabancı sevgili bulma, yabancı kızlarla görüntülü konuşma, yurtdışı kız arkadaş arama ve bulma siteleri
Yabancı sevgili bulma, yabancı kızlarla görüntülü konuşma, yurtdışı kız arkadaş arama ve bulma siteleri

Evlenecek Türk Erkek Arıyorum

Merhaba. Ben yarı alman, yarı Türk evlenmiş boşanmış dul bir bayanım. Gerçekten evlenebilecekim ciddi birini arıyorum. Yalnızlıktan oldukça sıkıldım. Daha önce bir kere evlendim. Şu anda 34 yaşındayım. Beni gerçekten sevecek, düzgün bir şekilde evine, karısına, olursa çocuklarına sahip çıkacak bir eş bulmak istiyorum. Eş bulmak artık gerçekten çok zor olmuş. Etrafımda o kadar insan var ancak hiçbiri evlenmeye değer değil. Bu duruma gerçekten şaşırıyorum. İnsanlar ne zaman Bu kadar kötü ve iğrenç hale geldiler hiç anlamıyorum gerçekten. Herkes eğlenilecek insan olmuş durumda. Gerçekten ciddi düşünen, adam akıllı sevmesini bilen insanlara bir türlü denk gelemiyorum.

Bu yüzden açık konuşmak gerekirse pek fazla umudum kalmadı. Ancak Olur ya belki şans yüzüme güler de bu siteden birini bulabilirim diye bir ilan göndermek istedim. Ancak dediğim gibi pek fazla modum olduğunu söyleyemem. Benim için artık önemli olan tek şey mutluluk. Her zaman mutlu olmak için çabalayacaksın. Çünkü insanlara gerçekten umut ya da bel Bağlanmıyor. Bu yüzden ben her zaman artık bireysel olarak mutluluğu kovalıyorum. Hayatıma düzgün biri girerse başımın üstünde yeri var ancak olmazsada kısmet değilmiş deyip hiç zorlamıyorum artık.

Eskiden bir çok konuda takıntılı davranırdım. Örneğin eskiden gerçekten evlilik konusunda tam anlamıyla takıntılı bir insandım. Bundan dolayı uzun süre psikolojik olarak da çok zorlandım. Evliliğe çok takıntılı olduğum için çok erken yaşlarda evliliğe karar verdim. Çünkü gençken gerçekten hayat, her şey insana tozpembe gözükürmüş. Ben de bunu çok geç anladım. Bir insan ciddi anlamda evlenecekse kesinlikle 25 yaşından önce evlenmemeli. Zaten şöyle de bir gerçek var ki erkekler kadınlara göre biraz daha geç olgunlaşıyorlar. Bu tabii ki kimsenin suçu değil. Ancak bu bir gerçek. Bu yüzden ben şu anda yaş olarak benden daha büyük olan biriyle evlenmeyi düşünüyorum. Hayattan hiçbir beklentim yok diyebilirim. Zaten maddi olarak durumum gayet iyi.

Ailemin maddi durumu iyiydi çok şükür. Benim şu anda tek ihtiyacım olan beni sahiplenecek bir erkek. Aslında bütün kadınlar aynı şeyi istiyor. Etrafıma da baktığım zaman bütün kadınların tek derdi sevecek, sahiplenecek güzel bir adam bulabilmek. Ancak günümüzde adam gibi adam bulmak oldukça zor bir hale gelmiş. Ben de bunu yeni yeni fark ediyorum. Dediğim gibi çok uzun zamandır erkeklerle hiç işim olmuyordu. Çünkü tamamen kendime odaklı bir şekilde yaşıyordum. Şu anda kendimi her ne kadar erkek arkadaş, evlilik gibi konulara hazır hissediyor olsam da insan ister istemez tedirgin oluyor. Bütün insanlar iyi niyetini kaybetmiş gibime geliyor. Bu nedenle gerçekten aklı başında, karşısındaki insana değer vermesini bilen biriyle hayatımı birleştirmek istiyorum.

Kitap okumayı, film izlemeyi çok severim. Kendime ait bir okuma odam var. Kendimi bazen saatlerce bu odaya kapatıyorum ve tamamen kendimi kitap okumaya veriyorum. Kitap okumasını bilmeyen, sevmeyen insandan da her zaman korkarım. Çünkü gerçekten kitaplar sayesinde hepimiz kendimizi çok rahat bir şekilde geliştiriyoruz. Bu sebepten dolayı da kitap okumasını bilen, hobileri olan, hayattan, yaşamaktan zevk alan kişileri arıyorum. Umarım bir an önce hayatımı birleştirebileceğim güzel kalpli bir erkek bulurum. Zaten bir insanın içerisinde inanç varsa o insanın kötü olma olasılığı yoktur. Ben kısacası böyle bir insanım. Şimdiden teşekkür ederim yazan herkese.

Yabancı Kızlarla Evlilik Sitesi

Yabancı sevgili arıyorum, olgun, evlenmek isteyen yurtdışından bayan arıyorum, sevgili bulmak isteyen yabancı kızlar, Türk erkek arayan yabancı bayanlar, Türk koca arayan kızlar gibi birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz, hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi içerisinde bulunuyorsunuz. Eminim ki hepiniz bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak ve bu yalnızlık hissinden kurtulmak istiyorsunuz. Ancak bu tarz konularda kesinlikle acele etmemelisiniz sevgili dostlar. Çünkü acele işe şeytan karışır.

Özellikle de evlilik gibi ciddi bir konuda ne kadar çok acele ederseniz karşınızdaki kişiyi tanıma olasılığınız o kadar çok düşürürsünüz. Buda tabii ki yanlış insanla evlenmenizi sebep olur. Yanlış kişiyle evleneceğinize hiç evlenmeyin ve bekar şekilde ölüm daha iyi arkadaşlar. Hayatınıza alacağınız insan gerçekten çok önemli. Çünkü eğer mutsuz, sürekli olarak sıkıntı yaşadığınız bir ilişki içerisinde olursanız emin olun ki gerek iş hayatınızda gerek sosyal hayatınızda ciddi anlamda başarısızlıklar elde edersiniz. İşte bundan dolayı gerçekten sizi sevecek, değer verecek ve sizin başarılı olmanızı sağlayacak bir kadın ile hayatınızı birleştirmelisiniz.

Yurt Dışı Evlilik İlanları

Yabancı Bir insanla evlenmek gerçekten çok ciddi bir konu arkadaşlar. Bu yüzden bu konuyu çok geniş çaplı şekilde düşünmeli ve ona göre karar vermelisiniz. Kimsenin zamanından çalmaya, kimsenin duygularıyla oynamaya hakkınız yok sonuçta. Üç günlük dünyada yaşıyoruz. Saçma sapan zaman kayıplarına hiç gerek yok. Biliyorsunuz ki yabancı ülkelerdeki kadınlar ve erkekler farklı şartlar altında yetişiyorlar. Biz Türklerden gerçekten çok farklı oluyorlar. Bu sebepten dolayı da bu tarz insanlarla, yabancı insanlarla uyum sağlamak, aynı evi paylaşmak kolay olmaz.

Farklı kültürlere sahip olduğunuz için anlaşmazlık yaşayacağınız çok fazla konu oluşu. Bu tarz konular karşısında her zaman sükün etinizi, sabrınızı korumak zorundasınız. Eğer sabırsız, empati yapmasını bilmeyen bir insansanız zaten kesinlikle yabancı bir insanla evlilik aşamasına dahi gelemezsiniz arkadaşlar. Bu nedenle bu konu gerçekten çok önem taşıyor. Sonunda pişman olmayacağınız bir ilişkiye başlamanız gerekiyor. Size çok ters gelen bazı şeyler karşınızdaki insana çok mantıklı gelebilir. Bunun sebebi tamamen kültür farklılığıdır. İşte bu sebepten dolayı kültür farklılıklarına karşı empati içerisinde olmadığınız sürece güzel ve mutlu bir ilişki yaşayamazsınız.

Türk Koca Arayan Yabancı Uyruklu Bayanlar

Şöyle de Bir gerçek var ki yabancı biriyle evlenmek, onunla aynı hayatı paylaşmak gerçekten çok önemli ve güzel, mutlu, eğlenceli bir şey arkadaşlar. Karşınızdaki insana her geçen gün daha fazla tanırsınız. Kültürler arası etkileşim, her gün yeni şeyler öğrenme, her gün kendinizi geliştirme şansına sahip olursunuz. Bu yüzden yabancı biriyle evlenmek aslında çok güzel bir şey. Ancak biliyorsunuz ki güzel olan her şey çok zordur. İşte bundan dolayı kendinizden emin olmadığınız sürece yabancı biriyle evlilik düşünmeyin kesinlikle.

Ayrıca yabancı biriyle evlenmek istiyorsanız da ortak dil kullanmanız da çok önemli. Sonuçta insanoğlu olarak konuşarak anlaşabiliyoruz. Eğer aynı dili konuşmuyorsanız zaten anlaşmanızın, birbirinizi sevmenizin imkanı, mümkünatı yok. Bu sebepten dolayı öncelikle yabancı dilinizi geliştirmelisiniz daha sonra yabancı uyruklu evlenebileceğiniz bayan arkadaş bulursunuz. Sitemiz sadece Türkiye için açılmış bir site kesinlikle değildir. Bir çok yabancı insan da sitemize girerek evlenebilecek eş arayışını gerçekleştiriyor. Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here