Yurtdışı Bayanlarla Evlilik Siteleri

0
58
Yabancı kızlarla izdivaç siteleri, sevgili arayan bayanlarla, yabancı uyruklu kadınlarla arkadaşlık ve sohbet siteleri
Yabancı kızlarla izdivaç siteleri, sevgili arayan bayanlarla, yabancı uyruklu kadınlarla arkadaşlık ve sohbet siteleri

Ukrayna Asıllı Bayanım Türk Sevgili Arıyorum

Merhaba. Türkiye’de yaşıyorum. İsmim Anisa. Annem Türk, babam ise Ukraynalı. Şu anda ben 24 yaşındayım. 16 yaşından beri Türkiye’de yaşıyorum. Okul eğitimlerini de Türkiye’de tamamladım. Tabii ki de Ukraynaya gidip geliyorum. Ancak yılımın çoğu Türkiye’de geçiyor. Zaten kendimi artık buraya ait gibi hissediyorum. Annem ve babam ben 15 yaşındayken boşanma kararı aldılar. Dolayısıyla ben de annemle beraber kaldım. Babamla hala görüşüyorum. İkisi de gerçekten çok iyi insanlar. Tek sorun birbirleriyle iyi anlaşamıyorum olmaları. Herkes, herkes ile anlaşacak diye bir kural yok zaten. İkisi de medeni bir şekilde boşandılar. Gerçekten insan ilişkisi olarak baktığımız zaman çok güzel bir ilişkileri var. Umarım ben de onlar gibi bir ilişki sahibi olabilirim.

Hayatım boyunca her zaman onların ilişkisine özenmişimdir aslında. Ama gelin görün ki çok güzel görünen ilişkilerle bir gün bitebiliyor. Önemli olan insanlar arasındaki saygının hiçbir zaman bitmemesi. İnsanlar arasındaki sevgi belli bir süre sonra bitebiliyor gerçekten. Ancak saygı hiçbir zaman bitmiyor. Ben kimsenin kimseyi üzmesine hak olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden hepimiz bu dünyaya geldiysek ve bu dünyada yaşayacaksak bir arada, saygı ve sevgi içerisinde yaşamalıyız. Şimdiye kadar hem Ukraynalı hem de türkü sevgilim oldu. Ancak ben gerçekten Türk erkekleri ile daha iyi uyum sağladığını, daha iyi anlaştığımı düşünüyorum. Bu yüzden de şu anda yalnızca çok sevgili arıyorum. Evlilik gibi bir acelem yok. Ancak olursa tamamen kısmet.

Ben çok sadık, her zaman iyi bir insan olmak için çaba harcadım. Çünkü gerçekten hayat yaşamaya değer. Eminim benim gibi düşünenler de vardır. hele bir de bu hayatın içerisinde kafa dengi olan ne ediyor gerçekten seven bir erkek bulursan var ya demeyin keyfime yani. Ben Türk erkeklerini gerçekten karakter olarak çok beğeniyorum. Çünkü sevgilisi olan insanlara çok fazla sahip çıkıyor, benimsiyorlar. Bizim yurtdışında, Ukrayna’da böyle bir şey yok. Herkes her zaman çok mesafeli. Ancak ben gerçekten sevildiğimi iliklerime kadar hissettirecek bir Türk erkeği arıyorum. Ama hayat çok hızlı geçip gidiyor. Bu yüzden yaşadığım her anın, her saniyenin kıymetini bilmek istiyorum.

25-32 yaş arasında kendini bilen, sevmeyi bilen, gerçekten kıskanan, değer veren bir Türk erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Umarım nasıl bir insan istediğimi anlatabilmişimdir. Bu arada yazı konusunda problem yaşamıyorum ama Türkçe konuşurken biraz yarım yamalak konuşabiliyorum. Yazmak gerçekten çok daha kolay oluyor. Çünkü düşünerek yazabiliyor insan. Ama iş konuşmaya geldiği zaman çok hızlı olamıyorum maalesef. kendim ile alakalı başka ne anlatmam gerekiyor bilmiyorum. Şu anda İstanbul’da tek başıma yaşıyorum. Annem ise muğla’da yaşıyor. Ben okul için İstanbul’da kaldım.

Annem ise muğla’da yaşamak istiyordu her zaman. Muğla’dan bir ev aldı ve orada yaşamaya başladı. Ben de buradaki düzenimi bırakmak istemedim açık konuşmak gerekirse. Yaz aylarında sürekli olarak Muğlaya gidip geliyorum. Kendime ait aracım var. Bu yüzden gayet serbest bir şekilde gezebiliyorum. Benim için önemli olan tek şey hayatıma girecek olan insanın benimle gerçekten aynı kafaya, aynı yapıya sahip olması. Birlikte güzel zaman geçirmek, birlikte romantik zamanlar yaşamak istiyorum. Kamp yapmayı, gezmeyi gerçekten çok severim. Zevklerimizin ne karşımdaki insanla uyuşması gerekiyor. Sonuçta benim zevk aldığım bir şeyden onunda zevk alması gerçekten çok önemli. Tabii ki geri kalan ayrıntıları zaten gerek yüz yüze gerekse WhatsApp dan mesaj aşarak konuşabiliriz. Şimdilik benim söyleyeceklerim bu kadar.

Türk Koca Arayan Rus Kızlar

Yabancı bayanlarla tanışma siteleri, yurtdışından sevgili arıyorum, koca arayan yurtdışından bayanlarla sohbet siteleri, Türk erkek arayan Ukraynalı, rus, moldov kadınlar gibi Bir çok aramayı sitemiz içerisinde gerçekleştirme şansınız bulunuyor arkadaşlar. Sitemizin bu kısmı yabancı sevgili arayan, yurtdışından evlenmek isteyen erkek ve kadın arkadaşlarımız için açılmış bölümdür. Eğer sizde yabancı kadınlarla tanışmak, onlarla arkadaş olmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Bizim sitemiz sadece Türkiye değil bütün dünyaya yayılmış Bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Almanya, Fransa, İngiltere başta olmak üzere bir çok farklı ülkeden kendinize uygun sevgili, eş bulabilirsiniz. Emin olun ki sitemizde her gün insanlar, farklı ülkelerden giriş yapıyorlar.

Yabancı bir bayanla sevgili olmak, arkadaş olmak gerçekten çok eğlenceli arkadaşlar. İki farklı kültürden, birbirinden farklı insanlar bir araya geldiği zaman gerçekten çok eğlenceli şeyler ortaya çıkıyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken tek şey karşılıklı olarak birbirinize güzel bir şekilde uyum sağlayabilmek. Çünkü farklı kültürlerde pek farklı yaşam tarzları, farklı kafa yapıları demek arkadaşlar. Eğer bu farklılıkları güzel bir şekilde sindiremezseniz arkadaşlık ilişkilerinizde, sevgililik ilişkilerinizde her zaman, sürekli olarak sıkıntılar yaşarsınız. Bu sebepten dolayı yabancı bir sevgili arıyorsanız dikkat etmeniz gereken bir çok konu var. Öncelikle ortak bir dil kullanmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde karşınızdaki insanla anlaşabilirsiniz. Bunun yanısıra birbirinize karşı oldukça fazla anlayışlı olmanız gerekiyor. Sonuçta herkesin yetiştirilme tarzı ve kafa yapısı farklı oluyor.

Yurt Dışı Evlilik Sayfaları

Evlilik konusu gerçekten çok ciddi bir konudur sevgili arkadaşlar. Bu yüzden bu tarz konularda kesinlikle acele etmemelisiniz. Her zaman sabretmeli ve sizin için doğru olan insanın gelmesini beklemeniz gerekiyor. Eğer acele ederseniz ve yanlış kişiyle evlilik gerçekleştirirseniz hayatınız gerçekten çok kötü bir hale gelebilir. Sizi sevmeyen, size gerçekten, içten bir şekilde değer vermeyen bir insan sizi her zaman başarısızlığa sürükler. Gerek sosyal hayatınızda, gerekse iş hayatınızda, sürekli olarak problemler yaşarsınız. unutmayınki her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var diye boşuna dememişler. Eğer gerçekten her konuda başarılı birer birey olmak istiyorsanız, gerçekten güzel bir hayat yaşamak istiyorsanız sizi seven, size değer veren kişiyi hayatınıza almanız gerekiyor.

Bu kişiden emin olmak tabii ki hiç kolay değil. Çünkü insanlar artık böyle çok rol yapıyorlar, kendilerini öyle çok farklı tanıtıyorlar ki gerçekten uzun yıllardır tanıdığımız insanları bile bir bakıyoruz ki hiç tanıyamamışımz. Buda insanların aslında birbirlerine karşı oldukça fazla güvensiz olmasına sebep oluyor. Sizler lütfen göründüğünüz gibi olun arkadaşlar. İnsanları kandırarak, kendinizi farklı şekilde tanıtarak hiçbir yere varamazsınız ve hiçbir şey elde edemezsiniz. İlişkinin en başından itibaren karşınızdaki insana ve kendinize karşı ne kadar açık olursanız daha sağlam temelleri olan bir ilişkiye başlamış olursunuz. Ve ilişkilerin temeli çok önemlidir. Sağlam olmayan bir temel üzerine ilişki kurarsanız emin olun ki sonunda hüsran olacaktır. Eğer ki sağlam temeller üzerine ilişkilerinizi başlatırsanız da çok mutlu, güzel ve sağlam ilişkiler sizi bekliyor olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here